Tündöklő szemöldök az Ön igényeire igazítva!

Álláskínálat

Álláslehetőség

A Bartus Márta Exclusive PMU& Medical Beauty Group asszisztens/sminktetováló munkakörbe kolléganőt keres cégbővítés miatt.

Foglalkoztatás jellege:

  • teljes munkaidő

A munkavégzés helye:

  • Bartus Márta Exclusive PMU & Medical Beauty Group (1138 Budapest Népfürdő u. 5  Riverside  Appartmanház )

Elvárások:

  • kozmetikai végzettség
  • angol nyelvtudás
  • érdeklődés az esztétikai  sminktetoválás elsajátítása iránt
  • megfelelő diszkréció
  • word, excel, photoshop, Facebook, Instagram felhasználói ismerete
  • szorgalom
  • igényesség a munkájára és a környezetére egyaránt
  • 5 éves munkaszerződés

Amit kínálunk:

  • kiemelkedően luxus környezet
  • versenyképes fizetés
  • Sminktetoválás teljes körű oktatása, az új technikák megismertetése, szakmai fejlődés és támogatás
  • későbbiekben vendégkör biztosítása
  • betekintés a plasztikai beavatkozások és az esztétikai sminktetoválások (esetleges orvosi tetoválások) együttműködésébe

A munkakörbe tartozó főbb feladatok:

  • vendégekkel való kapcsolattartás
  • asszisztensi feladatok ellátása
  • későbbiekben önálló munkavégzés sminktetováló munkakörbe

  • kizárólag az info@bartusmarta.hu email címen fényképes önéletrajzzal
  • motivációs levél
  • határideje: 2017 január 15.

Jelentkezést, és érdeklődést sem Facebookon, sem telefonon keresztül nem tudunk elfogadni

Hozzászólások (0)
  • Nincs hozzászólás.
Új hozzászólás

Tájékoztatjuk, hogy hozzászólása csak utólagos jóváhagyás után jelenik meg a weboldalon.